Svíčka s odlévaným znamením

Návod na výrobu krásného dárku - svíčka se znamením zvěrokruhu

Svíčka se znamením

  

 

 

V plastovém kelímku (od jogurtu) si rozmícháme podle návodu odlévací prášek. Mícháme důkladně, dostatečně dlouho, aby se nám netvořily vzduchové bublinky. Po důkladném rozmíchání nalijeme prášek do formy - nejprve tak do jedné třetiny, rozetřeme štětečkem a nalijeme zbytek. Nehcáme zaschnout podle pokynů cca 30 minut.

                

Přibližně po 30 minutách odlitek vyjmeme z formy. Necháme ještě chvilku proschnout a namalujeme akrylovými barvami. My jsme použili barvy Nerchau, do některých odstínů jsme přisypali zlatý prášek. Vznikl zajímavý efekt. Než barvy na odlitku zaschnou, připravíme si svíčky. Krémové jednobarevné svíčky ve tvaru válce obmotáme přírodním lýkem, konce uvážeme a zastříhneme. Lýko omotáváme po jednotlivých vláknech, konce vláken vždy zabezpečíme "překřížením" následujícího vlákna. Zpočátku to moc nejde ale rychle se to dá nacvičit. Nakonec přilepíme odlitek pomocí tavné pistole.

                 


V našem obchodě si můžete zakoupit potřebný materiál:

odlévací forma znamení zvěrokruhu
odlévací prášek
akrylové barvy
zlatý prášek
přírodní lýko
štětec

Svíčka s odlévaným znamením - 261319 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace