Obchodní podmínky

Prodávající:

Renáta Lavrišinová
Č.p.32
739 11 Pstruží

IČ: 76603431
DIČ: CZ7652064970

 

Obecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky se vztahují  na nákup v internetovém obchodě b-obchod.cz a řídí se příslušnými ustanoveními občanského zákoníku (je-li kupující spotřebitel) a obchodního zákoníku (je-li kupující podnikatel).

 

Objednání zboží

Nabízíme Vám nákup přímo z pohodlí Vašeho domova. Objednávat můžete pohodlně pomocí nákupního košíku, e-mailu nebo telefonicky. Každé zboží je náležitě identifikováno svým identifikačním číslem a názvem a dále je uveden jeho popis a fotografie ( je-li k dispozici). Cena zboží je uvedena v českých korunách a nezahrnuje cenu za dopravu (s tou je kupující seznámen při objednávce). Objednávka je návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva vzniká obdržením Vámi řádně vyplněné objednávky. Podáním objednávky kupující stvrzuje souhlas s těmito obchodními podmínkami. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy telefonickým potvrzením. Na e-mail uvedený v objednávce Vám doručíme potvrzení o přijaté objednávce. Při vyplňování kontaktních údajů prosím uvádějte správné a přesné údaje, jsou potřebné pro bezproblémové doručení Vaší objednávky na uvedenou adresu.

Zboží zasíláme pouze na území České republiky. Do zahraničí zboží nezasíláme.

 

Registrace

Kdykoliv se můžete v našem obchodě zaregistrovat, při vyplňování opakované objednávky pak nebudete muset znovu vyplňovat Vaše údaje. Svou registrací také budete zařazeni do evidence uživatelů a budete dostávat informativní e-maily s našimi novinkami a akcemi. Pokud tyto v budoucnu nebudete chtít dostávat, je třeba nás informovat pomocí e-mailu. Při registraci prosím uvádějte správné a přesné údaje, jsou potřebné pro bezproblémové doručení Vaší objednávky na uvedenou adresu.

Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete zrušit do 24 hodin od jejího odeslání telefonicky nebo e-mailem pokud již zboží nebylo odesláno.
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku, pakliže bude zboží vyprodáno.

Vrácení zboží

Zboží lze vrátit bez uvedení důvodu do 14 dnů od doručení zboží. Zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nepoužité.

 

Platební a dodací podmínky

Zboží odesíláme v co nejkratším možném termínu. V případě, že nebudeme schopni vykrýt celou Vaši objednávku, budeme Vás o této skutečnosti informovat a dohodneme s Vámi řešení. Zboží je možno uhradit dobírkou při převzetí zboží od dopravce, bankovním převodem - platba předem, hotově při převzetí zboží. Pokud si vyberete platbu předem, bude Vám zaslána e-mailem faktura k proplacení a po připsání platby na náš účet Vám bude zboží zasláno. Splatnost faktury je 10 dní. Pokud do této doby neobdržíme platbu na náš účet, bude objednávka stornována a zboží vráceno zpět do prodeje.

 

Ceník dopravného a balného v ČR:

Cena za dopravu se nezapočítává při objednávce nad 3000,-Kč.

Zásilkovna:

0-5 kg                                                             89,- Kč

5-10 kg                                                         199,- Kč

 

 

PPL:

Firemní balík:

0 - 10kg                                                          109,- Kč

10kg - 40kg                                                    169,- Kč 

Balík - soukromá adresa:

0 - 10kg                                                         125,- Kč

10kg - 40kg                                                    185,- Kč  

 

 

OSOBNÍ ODBĚR:

ve Frýdlantě nad Ostravicí a okolí:

0,- Kč   při objednávce nad 500,- Kč (předem nutno dohodnout místo a čas předání a převést fakturovanou částku na účet)


Příplatek za dobírku je 38,- Kč k výše uvedeným cenám.

Minimální hodnota zboží pro zaslání dobírkou je 200,- Kč.

 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Do zahraničí zboží nezasíláme.

 

Reklamace

Případné reklamace vyřídíme individuální dohodou s Vámi k Vaší spokojenosti. Kupující je povinen zboží po převzetí prohlédnout, aby zjistil případné vady nebo poškození. Případné vady je povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Kupující – spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Závěr
Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s našimi obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace